„Viskas prasidėjo nuo drąsos svajoti“

GABÍ istorija

„Viskas prasidėjo nuo drąsos svajoti“

GABÌ istorija

Kaip ir kodėl atsirado GABÍ?

GABÍ įkūrėja Gabrielė nuo pat vaikystės buvo itin smalsi ir žingeidi. Augdama Prienuose ir kiek vėliau persikrausčiusi į Pabradę, ji susidūrė su švietimo spragomis.


„Aplink vyravo patyčios ir ydingi stereotipai, todėl mokykloje trūko tolerantiškumo, palaikymo ir mokymo išlaisvinti savo kūrybiškumą bei asmenybę – pedagogai stengėsi suteikti tik elementariausius įgūdžius ir žinias. Paauglystėje nepaprastai norėjau atrasti veiklą, kurioje galėčiau atsiskleisti ir tobulėti, tačiau provincijos mokyklos to negalėjo pasiūlyti. Trūko edukacijos ir žinių apie galimybes įgyvendinti savo svajones ir siekti daugiau“, sako Gabrielė, pridurdama, kad iš jos nuo mažų dienų buvo atimta galimybė ugdyti savo stiprybes, trūko padrąsinimo iš mokytojų.


Matydama ir suprasdama šią rimtą problemą, ji pasirinko būti socialiai atsakinga ir padėti pedagogams bei bendruomenėms visoje šalyje? (mažuose miesteliuose) suteikti jaunimui žinių ir įrankių gyventi geriau. Taip gimė GABÍ – įmonė, organizuojanti mokymus, skirtus tiek dirbantiems, tiek nedirbantiems asmenims.


„Nusprendžiau savo veiklą pavadinti GABÌ ne tik dėl ryšio su mano vardu, bet ir dėl tikėjimo, kad visi esame apdovanoti gebėjimu pasiekti to, apie ką karštai svajojame. Tikiu, kad kartu su profesionalia komanda, inovatyviomis programomis ir talentingais pedagogais bei dėstytojais mes suteiksime galimybę savo gabumus atskleisti tiems, kuriems ši pagalbos ranka ypač reikalinga“, apie GABÍ misiją kalba įmonės įkūrėja Gabrielė.

Kiekvieną akimirką esame vos per vieną žingsnį nuo visiškai kitokio gyvenimo. Svarbiausia – drįsti svajoti ir ryžtis pokyčiams

Apie discipliną ir gyvenimo balansą

GABÍ įkūrėjos Gabrielės karjera glaudžiai susijusi su asmeninio gyvenimo misija – ji stengiasi šviesti ne tik kitus, bet ir save pačią. „Kiekvieną akimirką esame vos per vieną žingsnį nuo visiškai kitokio gyvenimo. Svarbiausia – laikytis disciplinos, drįsti svajoti ir ryžtis pokyčiams“, – sako ji.

 

„Neretai karjera būna prilyginama sunkiam ir alinančiam darbui. Stereotipiškai sakoma: „jei nori ką nors pasiekti, turi sunkiai dirbti ir praleisti mažiausiai 8 val. ofise“. Pripažinkime – tai iškart nuteikia ne itin optimistiškai“, – teigia Gabrielė. Ji įsitikinusi, kad viskas priklauso nuo mūsų kasdienių pasirinkimų ir įsitikinimų. Būtent tai yra pagrindinis raktas į tikslų pasiekimą ir svajonių įgyvendinimą, o ne gyvenimas visuomenės nustatytuose „rėmuose“.

 

Gabrielė daug keliauja, žiemas leidžia tolimuosiuose kraštuose – naujos kultūros ir skirtingi žmonės jai padeda praturtinti savo pasaulėžiūrą, įsikvėpti naujų idėjų, išmokti savarankiškumo. Be to ji nuolatos sportuoja, skaito knygas saviugdos, finansų, psichologijos ir verslumo temomis, nuolatos dalyvauja kursuose ir mokymuose, kurie padeda jai tobulėti.

 

„Supraskime, kad gyvenimas „nesisuka“ vien apie darbą, o kelionės – vien apie poilsį. Galime derinti šiuos dalykus ir nenukrypti nuo savo tikslų, tik reikia tiksliai žinoti kokiais konkrečiais kasdieniais veiksmais mes kryptingai judėsime link savo svajonių. Tuomet, išmokus gyventi harmonijoje ir balanse, mūsų nebegąsdins jokie visuomenės stereotipai, nes visi gyvensime savo unikalius ir nuostabius gyvenimus“, –  akcentuoja GABI įkūrėja Gabrielė.

Apie “GABÌ” rašo:

Norite bendradarbiauti?

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Invalid Feed ID.