Ieškai atsakymų į svarbius ateities klausimus?

Konsultacijos ir sesijos vyksta nuotoliniu būdu

Kaip mes galime Tau padėti?

Žengiant pirmuosius žingsnius savo karjeros kelyje tenka atsakyti sau į daug klausimų: pradedant nuo savo stiprybių įvertinimo ir baigiant apsisprendimu, ką aš iš tiesų noriu veikti ateityje?

Tam, kad palengvintume jaunimo dalią ir padėtume kiekvienam atrasti savo unikalų karjeros kelią, jaunimui siūlome nemokamas konsultacijas su kompetentingais specialistais.

Išsirink Tau labiausiai tinkančią konsultaciją, užpildyk registracijos formą ir pasiruošk savo gyvenimo pokyčiams!

Svarbu: visos konsultacijos ir sesijos vyksta nuotoliniu būdu.

Karjeros konsultacijos

Jei esi pasimetęs(-usi), kokia specialybė ar sritis galėtų tikti būtent tau.

Mentorystės (koučingo) sesijos

Jautiesi pasiklydęs savo mintyse ir nežinai kuria karjeros kryptimi verta keliauti.

Psichologo konsultacija

Trūksta motyvacijos, esi pasimetęs(-usi), o galbūt tavo mintis slegia nežinomybė? 

KARJEROS KONSULTACIJOS


Tiems, kurie neapsisprendžia, kokia specialybė ar sritis galėtų tikti būtent jiems, ir nežino, kaip tai išsiaiškinti.

Šių konsultacijų metu kartu su specialistu:

 • atskleisime tavo gebėjimus ir stiprybes;
 • identifikuosime, kuriose srityse galėtų būti pritaikomi ir realizuojami tavo gabumai ir pomėgiai;
 • aptarsime studijų ir darbo galimybes Lietuvoje bei užsienyje;
 • atsakysime į tau aktualius klausimus;
 • pasidalinsime naudingais šaltiniais;
 • sudarysime tolimesnių žingsnių planą, kuris padės priimti tą svarbųjį sprendimą – kur stoti ar kaip pakreipti savo karjeros kelią norima linkme.
Karjeros konsultacijų pabaigoje tu turėsi aiškią strategiją ir numatytus žingsnius, kurie padės įgyvendinti tavo profesines svajones.

MENTORYSTĖS (KOUČINGO) SESIJOS


Tiems, kurie jaučiasi pasiklydę savo mintyse, nežino, ką daryti su savo gyvenimu (pavyzdžiui, siekti karjeros ar pasinerti į studijas?) ir niekaip neapsisprendžia, kokį sekantį žingsnį žengti.

Po šios programos tu:

 • suprasi, ko iš tiesų trokšti ir turėsi aiškią savo karjeros viziją;
 • žinosi savo stiprybes ir gabumus, o galbūt susipažinsi su ypatybėmis, kurias dar reikia įgyti, jei nori pasiekti savo svajonę;
 • žinosi aiškius žingsnius, kurie padės tau siekti tavo vizijos;
 • sulauksi supratingumo, dėmesingumo ir palaikymo, kuris padės pasijusti motvuotam(-ai) ir pasirengusiam(-iai) žengti tolimesnius žingsnius savarankiškai;
 • jausiesi daug ramiau dėl savo ateities ir sustiprinsi pasitikėjimą savimi;
Mentorystės sesijos leidžia aptarti tau ramybės neduodančius klausimus, kurie trukdo turėti aiškų planą, kaip pasiekti savo troškimų ir užsibrėžtų tikslų.

Programą sudaro 5 sesijos.

PSICHOLOGO KONSULTACIJA


Tiems, kuriems trūksta motyvacijos, jaučiasi prislėgti, sunku suprasti save, neturi su kuo atvirai pasikalbėti, tuomet psichologo konsultacijos gali padėti tau ištrūkti iš vidinį pasitikėjimą griaunančių minčių.

Susitikimo su psichologu metu:

 • galėsi pasidalinti save trikdančiomis mintimis;
 • pasikalbėti apie pasikartojančias, tave ribojančias situacijas, kuriose kartais jautiesi beviltiškai;
 • atrasi metodus, kurie padeda nusiraminti, išgryninti mintis ir suprasti save;
 • sužinoti savo stiprybes ir charakterio ypatybes, kurias gali panaudoti įgyvendinant svajones;
 • galėsi atkurti pasitikėjimą savimi ir pajusti motyvaciją.
Psichologo konsultacijos – tai veiksmingas metodas išpinti susinarpliojusias mintis ir atrasti šviesą minčių prietemoje. Tu gali jaustis kitaip!

Karjeros konsultacijos

Jei esi pasimetęs(-usi), kokia specialybė ar sritis galėtų tikti būtent tau ir nežinai, kaip tai išsiaiškinti, kviečiame dalyvauti karjeros konsultacijose, kurių metų kartu su specialistu:

 • Atskleisime tavo gebėjimus ir stiprybes.
 • Identifikuosime, kuriose srityse galėtų būti pritaikomi ir realizuojami tavo gabumai ir pomėgiai.
 • Aptarsime studijų ir darbo galimybes Lietuvoje bei užsienyje.
 • Atsakysime į tau aktualius klausimus.
 • Pasidalinsime naudingais šaltiniais.
 • Sudarysime tolimesnių žingsnių planą, kuris padės priimti tą svarbųjį sprendimą – kur stoti ar kaip pakreipti savo karjeros kelią norima linkme.
Karjeros konsultacijų pabaigoje tu turėsi aiškią strategiją ir numatytus žingsnius, kurie padės įgyvendinti tavo profesines svajones.

Mentorystės (koučingo) sesijos

Į mentorystės sesijas kviečiame jaunimą, kuris jaučiasi pasiklydęs savo mintyse ir nežino kuria karjeros kryptimi jiems verta keliauti ar nenusprendžia, kokį sekantį žingsnį žengti. Viskas prasideda nuo tavo tikslo išgryninimo. Mentorystės programa yra sudaryta iš 5 sesijų, kurių metu kartu su koučeriu aptarsi tau svarbius klausimus ir pasinersi į giluminį savo poreikių bei galimybių pažinimą. Po šios programos, tu:

 • Suprasi, ko iš tiesų trokšti ir turėsi aiškią savo karjeros viziją,
 • Žinosi savo stiprybes ir gabumus, o galbūt susipažinsi su ypatybėmis, kurias dar reikia įgyti, jei nori pasiekti savo svajonę,
 • Žinosi aiškius žingsnius, kurie padės tau siekti tavo vizijos,
 • Sulauksi supratingumo, dėmesingumo ir palaikymo, kuris padės pasijusti motvuotam(-ai) ir pasirengusiam(-iai) žengti tolimesnius žingsnius savarankiškai,
 • Jausiesi daug ramiau dėl savo ateities ir sustiprinsi pasitikėjimą savimi.
Mentorystės sesijos leidžia aptarti tau ramybės neduodančius klausimus, kurie trukdo turėti aiškų planą, kaip pasiekti savo troškimų ir užsibrėžtų tikslų.

Psichologo konsultacija

Trūksta motyvacijos, esi pasimetęs(-usi), o galbūt tavo mintis slegia nežinomybė? Jei sunku suprasti save, jautiesi prislėgtas(-a) ir neturi su kuo atvirai pasikalbėti, tuomet psichologo konsultacijos gali padėti tau ištrūkti iš vidinį pasitikėjimą griaunančių minčių. Susitikimo su psichologu metu:

 • Galėsi pasidalinti save trikdančiomis mintimis,
 • Pasikalbėti apie pasikartojančias, tave ribojančias situacijas, kuriose kartais jautiesi beviltiškai,
 • Atrasi metodus, kurie padeda nusiraminti, išgryninti mintis ir suprasti save,
 • Sužinoti savo stiprybes ir charakterio ypatybes, kurias gali panaudoti įgyvendinant svajones,
 • Galėsi atkurti pasitikėjimą savimi ir pajusti motyvaciją.
Psichologo konsultacijos – tai veiksmingas metodas išpinti susinarpliojusias mintis ir atrasti šviesą minčių prietemoje. Tu gali jaustis kitaip!

KOMANDOS NARIAI

DEIMANTĖ NARVIDIENĖ

Karjeros mentorė

Nuo pat vaikystės Deimantę ypatingai domino temos, susijusios su žmogaus elgsena, mąstysena, pasirinkimais, o psichologijos tematikos konspektus pradėjo daryti jau būdama 15 metų.

 

Baigusi žinių vadybos ir lyderystės magistro studijas Vilniaus Universitete, ji lygiagrečiai pradėjo savo profesinį kelią mokymų ir žmonių ugdymo srityse.

 

Deimantė tiki, jog tikslingai įdarbintos kompetencijos ir stiprybės gali atverti prasmingą kelią trokštamos karjeros link, nežadant, jog kelias gali būti tik lengvas. Pirmiausia svarbu suprasti save, savo gabumus, įvertinti galimybes ir įrankius ir pasiruošti prasmingai karjeros kelionei – ji gali Tau padėti šiuos dalykus susidėlioti.

 

Dirba su moterimis ir vyrais.

ELVIJA NAVICKAITĖ

Koučerė

Baigusi teisės magistro studijas ir turėjusi ilgametę patirtį teisiniame darbe, Elvija galiausiai suprato, kad taip ilgai puoselėta ir anksčiau mylėta veikla jos nebedžiugina ir nebeteikia prasmės. Sukaupusi drąsą ir nugalėjusi baimes ji pradėjo iš naujo. Išpildė savo svajonę ir tapo koučere. 

 

Dabar ji gelbsti moterims savirealizacijos ir asmeninio augimo klausimais. Padeda išsigryninti savo stipriąsias puses, vertybes, talentus, kurie leidžia atrasti mylimą veiklą ir pasiekti pokytį, kurio norisi.

 

Dirba tik su moterimis.

EMILIJA KOTRYNA TRUNOVAITĖ

Karjeros konsultantė, koučerė

Įgijusi psichologijos bakalaurą, ICU koučingo sertifikatą, turinti patirties karjeros kelio konsultavime bei atrankų ir talentų pritraukime, Emilija, kaip pati sako, padeda kitiems padėti sau.

 

Dirbdama su įvairiais klientais ir klientėmis ji jaučia didžiulę prasmę ir džiaugsmą darydama tai, ką daro, tad nekantrauja patarti ir Tau, kaip galėtum padėti sau.

 

Dirba su moterimis ir vyrais.

JURGA JUODKAZYTĖ

Koučerė

Pagrindinį dėmesį Jurga skiria procesui, nes pasak jos, tuomet rezultatai ateina savaime kaip natūrali pasekmė. Jos koučingo stilius yra sutelktas į kiekvienos klientės moteriškumą bei savirealizaciją. 

 

Jurga padeda sąmoningai suprasti, kas vyksta jų viduje, ir suteikia įrankius, sudarydama sąlygas savarankiškai spręsti savo problemas. Jos tikslas – padėti jums atpažinti ir išplėsti savo unikalias stiprybes, atskleisti savo autentiškumą, auginti save bei savo laimę. 

 

Koučingo sesijas veda šiomis temomis: savivertė, pasitikėjimas savimi, moteriškumas, savirealizacija, santykiai, vidinė stiprybė, emocijų įvaldymas, verslo srities ar darbo pasirinkimas, verslo pradžia ir kt.

 

Dirba tik su moterimis.

MONIKA JAHANI

Verslo strategė ir mentorė

Pirmąją veiklą Monika pradėjo būdama 15 metų, o šiuo metu vysto 4-ąją nuosavą veiklą ir daugiau nei 6 metai dirba su kūrėjais bei smulkiaisiais verslais.

 

Ji dalinasi suprantama ir patikrinta praktiškai informacija, ekspertinio lygio rekomendacijomis ir padeda sudėlioti veiksmų seką bei išsigryninti strategines kryptis – vedančias į stabilų veiklos augimą.

 

Monikos stipriosios kryptys – planavimas, pardavimai, komunikacija, bendradarbiavimai ir strateginės analizės.

Dirba su vyrais ir moterimis.

KARJEROS GALIMYBES SUTEIKIA

DOMINYKAS JUTAS

Pardavimų ekspertas

2019 metais Lietuvoje pradėjęs įmonės „Southwestern Ventures“ veiklą nuo nulio, Dominykas jau penktus metus jai sėkmingai vadovauja ir plečia savo komandą.

 

Septintus metus pardavimų srityje skaičiuojantis Dominykas yra apmokęs daugiau nei 100 savo komandos pardavėjų.

 

Nori sužinoti puikių pardavimų paslaptis, o galbūt ir prisijungti prie Dominyko komandos?

 

Dėl kylančių klausimų ar galimybių pardavimų srityje rekomenduojame susisiekti su juo asmeniškai: dominykasjutas@gmail.com.

Registracija

Atsiliepimai

Ką sako programos dalyviai?

Pasiskaityk ką sako Tavo bendraamžiai apie mūsų programą

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Albert Junior Designer

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Clara Jepsen CEO

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Steven Chaw Manager

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Jonathan Doe Manager