Mes dažnai svajojame pakeisti pasaulį, tačiau tam nebūtina kaskart išrasti kažką naujo. Pakanka padėti vienam žmogui ir pasaulis jau tampa geresne vieta.

Mes dažnai svajojame pakeisti pasaulį, tačiau tam nebūtina kaskart išrasti kažką naujo. Pakanka padėti vienam žmogui ir pasaulis jau tampa geresne vieta.

Prisidėkite prie prasmingų pokyčių!

Paremdami šį fondą jūs įnešate šviesos ir suteikiate galimybę mažais žingsniais keisti Lietuvos ateitį.

 

Gabrielės Andrukianec paramos fondas

 

LT287300020164707540

Kiekvienas žmogus, tai neatrastas pasaulis, kurį savyje imame po truputį pažinti jau nuo mažų dienų. Kartais yra sunku jį atsiskleisti dėl ribotų švietimo bei edukacijos galimybių mažuose miestuose ir kaimuose. Kartais, net ir užaugę, jaučiamės užstrigę šiame pažinimo kelyje, nes neturime reikiamų resursų ar informacijos. Lietuvoje, nors ir sparčiai besivystančioje šalyje, vis dar nemažai skurdo, o gyvenimo ir švietimo sąlygos skirtingose vietovėse stebina ir liūdina. Šis fondas skirtas tam, jog vaikai, jaunimas ir darbingi žmonės galėtų nors trumpam atsitraukti nuo kasdienių iššūkių ir sulaukę pagalbos skirti dėmesio sau ir savo gerovei. Tai ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – sušvelninti socialinę atskirtį, suteikti žinių ir šviesos ten, kur žmonės praranda tikėjimą, jog pozityvūs pokyčiai – įmanomi. Mes esame įsitikinę, kad reikia ne tik spręsti įsisenėjusių problemų pasekmes, bet ir suteikti žmonėms įrankius, jog jie įgytų reikiamų gebėjimų ir pašalintų problemų priežastis. Švietimas ir žinios yra vienas jų.